KURUMSAL

Hazır Site

İnternet diğer adı ile sanal dünya her geçen gün ticaret hayatında daha büyük bir paya sahip olmaktadır. Hızla gelişen teknoloji yeni yeni cihazlar üzerinden internete erişim sağlamakta ve internet hayatımızın hemen hemen her alanında bizlere büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

Özellikle ticaret hayatındaki kobiler gelişen bu teknoloji karşısında duyarsız kalmamakta duyarsız kalanların ise pazar payı genellikle erimektedir. Kobiler internet ortamında yer almak için ise bir web sitesinin yeterli oldugunu düşünmekte ve bu konuda bir web sitesi tasarımı yaptırmaktadırlar.

Ancak bir çok kobi, iyi bir web sitesi nasıl olmalıdır ? sorunun yanıtını tam olarak bilmediğinden kendilerine satış esnasında anlatılan sitenin anlatıldığı gibi olacağını ve kendi işini göreceğini düşünmektedir. Bu tip bir çalışmada ise sunulan çalışmaya ait, bir web sitesi fiyat listesi, yada tam olarak web sitesi özellikleri belirtilmediğinden firma tamamen web tasarımcısının yetenek ve web sitesi fiyatları konusundaki insafına teslim olmaktadır.

Süper Kobi Hazır Site ise işte tamda bu noktada kobilere ihtiyaçları olan tüm özelliklere sahip HAZIR SİTE seçeneği ile ortaya çıkmaktadır.

 

Hazır site olarak ifade edilen, önceden tasarlanmış ve firmaya göre özelleştirilebilen web sitesi tasarımı da işte bu noktada kobilere etkin web sitesi tasarımı çözümü olarak ortaya çıkmaktadır. Hazır Site fiyatlarının net bir şekilde belli olduğu, hazır site satın alındığında hangi özelliklere sahip olduğu ve daha önemlisi Hazır Site Satın Al işlemi yapılmadan önce belli bir zamanda ücretsiz hazır site oluştur seçeneği kullanarak doğru web sitesinin satın alındığından emin olunacağı bir çözümdür HAZIR SİTE

 

Her alanda olduğu gibi hazır site konusunda da yetersiz ve başarıya götürmeyen çözümler vardır. Süper Kobi Hazır Site sistemi gibi başarılı, uygun hazır site fiyatlarına sahip hazır site yazılımları da vardır.

 

Süper Kobi Hazır Site yazılımı, öncelikle en uygun ekonomik imkanlarla yani en düşük web sitesi fiyatları ile kobilere en iyi Hazır Site sunulması amacındadır. Hazır site, içerik girişleri kobi tarafından yapılmakta, ve satın alma işlemleri de kobi tarafından kredi kartı ile online olarak yapılmakta olduğundan , veri giriş elemanı ve satış temsilcisi çalışmamakta bu nedenle de tüm bu maliyetleri hazır site fiyatlarının ekonomik olmasını sağlamaktadır. Bu nedenle hazır site fiyatları uygun ve ekonomiktir. Hazır Site tercih ederek fazla para ödemeden web sitesi ihtiyacınızı karşılarsınız.

 

Özellikle arama motorunun ticaret hayatına olan katkılarının herkes farkındadır, bu nedenle kobilerin genellikle en büyük beklentisi SEO UYUMLU HAZIR SİTE olmaktadır. Hazır site olan Süper Kobi, bu konuda oluşturulan sitenin SEO Uyumlu olması konusunda özel çalışmalar yapmıştır. Hazır Site kullananların SEO bilgisine dahi ihtiyaç duymadan normal içeriklerini doğru şekilde yerleştirmeleri ile hazır sitenin arama motorlarında listelenmesini sağlayabilmektedir. Ayrıca Hazır Site bu konuda her web sayfasına özel SEO ayarı yapılabilmesi için, Sayfa Başılığı, Anahtar kelime ve sayfa tanımlaması ( Title, Keyword ve description ) yapılabilmesine olanak tanımaktadır. SEO konusunda hazır site ile başarı sağlamak çok kolaydır.

Hazır Site ifadesi belki yetersiz ve ucuz görüntülü olarak algı uyandırıyor olsa da Süper Kobi Hazır Site üzerindeki bu algıyı değiştirecek çalışmalar yapmaktadır. Hazır Site kesinlikle gelecekte ekonomik fiyatı ve kapsamlı özelliklere sahip web sitesi tasarımlarını ifade eden bir ifade olacaktır. Hazır Site, kolaylıkla aktif hale gelebilmekte, site içeriği anında yüklenerek yayına hazır hale getirilebilmektedir. Hazır site online ödeme ile satın alınmakta ve yıllık yenileme ücretleri de hazır site yönetim paneli üzerinden yapılabilmektedir. En önemlisi hazır site için ne kadar ödeme yapacağınızı öncelikle görüyor olmanızdır. Hazır Site kullanıcıları hiçbir ek fatura ile karşılaşmadan ödemelerini kendi yaparak, web sitelerini kendileri yöneterek tasarruf sağlamaktadır. 

 

Kobilerin taleplerine aslında kobilerin değil tüm ticaret hayatının taleplerine genel olarak bakıldığında temel beklenti aynıdır; en iyiyi en ucuza almak. Kobilerin web sitesi tasarimi ihtiyaclatinda Hazır site mantık olarak ta bu temel beklentinin karşılık bulabileceği en doğru seçenek olup bu amaca hizmet etmek icin gelistirilmistir.

 Her firmaya özel tasarım yapılmamakta ancak her firmaya göre özelleştirilebilen web sitesi altyapısı sunulmaktadır. Hazır site firmaya özel web sitesi yazılımı yapmamakta ancak hazır site firmaya göre site rengi, tum site icerigi ve en onemlisi menu yapisi ile özelleştirilebilmektedir.

 

Hazir Site Neden Ucuzdur ?

 

Hazır sitede veri giriş elemanı ve satış temsilcisi çalıştırılmakta hazır site online olarak web sitesi satın al seçeneği ile fiyatları ve özellikleri görerek satın alınmaktadır. Tüm bu noktalardan HAZIR SİTE kobilerin ekonomik web sitesi çözümü olacağını yansıtmaktadır.

 

Hazır site ile wordpress,joomla yada tasarımı bir yerden yönetim paneli ise başka bir yerden toparlanarak oluşturulan sitelerde kast edilmektedir. Ancak Süper Kobi tarafından sunulan Hazır Site, tamamıyla kendi bünyesinde .net teknolojisi ile geliştirilen yazılım altyapısı ve tamamen Türkçe kolay kullanılabilen bir yönetim panelinden oluşmaktadır. Hazır site tasarımları ise kullanıcılar tarafından tamamen renk yazı, yazı karakteri ve tüm içerikler ile özelleştirilebilen bir yapıdadır. Böylelikle hazır sitelerin hiçbiri birbirine benzememektedir.

Tüm fonksiyonları ve modern tasarım seçenekleri en önemlisi uygun fiyatı nedeniyle Hazır Site kullanıcılarının her geçen gün artıyor olması bizce şaşırtıcı değildir.

--> -->