KURUMSAL

Süper Kobi Hakkında

Süper Kobi Hazır Web Sitesi, özellikle küçük ve orta ölçekli işletme olarak tanımlanan KOBİ'lerin web sitesi tasarımı ile alakalı tüm beklentileri düşünülerek oluşturulmuş bir hazır web sitesi sistemidir. 

Özellikle bir kobinin web sitesi fonksiyonu olarak ihtiyaç duyabileceği tüm gereksinimleri düşünülerek, kapsamlı bir hazır web sitesi yazılımı ile oluşturulmuştur. İnternet ortamında hazır web sitesi diye bir arama yapıldığında aslında bilgi kirliliği oluşmuş durumdadır. Süper Kobi olarak, son derece kullanımı kolay ve tüm hizmetleri kapsayan bir Hazır Site yazılımı geliştirmiş bulunuyoruz.

 

Süper Kobi Web Sitesi

 

Özellikle alan adı hosting ve tasarımın ayrı ayrı oluşturulup yönetilmesi gibi çözümler ile sunulan hazır web sitelerinin fiyatının ucuzluğu yanında her kobinin bu kadar kapsamlı bir çalışmayı yönetemeyeceği açıktır. Bu nedenle Süper Kobi Hazır Web Sitesi, alan adı hosting mail yönetimi ve bunun yanında arama motoru uyumluluk, Mobil cihaz uyumluluğu yani responsive web tasarımına sahip olarak tasarlanmıştır. 

Hazır Web Sitesi fiyatlarımızı inceleyerek ihtiyaçlarınız doğrultusunda uygun bir Hazır web sitesi satın alabilirsiniz. Hazır Site satın almadan önce tamamı ile web sitesini denemek isterseniz ÜCRETSİZ HAZIR WEB SİTESİ OLUŞTUR bağlantısı ile demo hazır site oluşturabilirsiniz. Süper Kobi ile oluşturulmuş örnek hazır web sitesi tasarımlarını ise hazır site örnekleri sayfasından incelemeniz mümkündür.

 

NEDEN HAZIR SİTE

 • * İhtiyacınız olan alan adı, hosting ve tasarım dahildir.
 • * %100 Türkçe yönetim paneli ile kendiniz yönetirsiniz.
 • * Hazır Site Fiyatları çok uygundur.
 • * Telefon ve Mail yoluyla etkin destek alırsınız.
 • * Modern Responsive hazır site tasarımına sahip olursunuz.
 • * Web Sİtesi ile alakalı başka birine ihtiyaç duymazsınız.
 • * Uygun yenileme maliyetleri vardır.
 • * Satın almadan önce deneyip ne alacağınızı görürsünüz.
 • * Hazır  Site Tasarımları renk, sıralama, içerik özelleştirme imkanı sunar.
 • * Yapılan yeniliklerden ücretsiz faydalanırsınız.
 • * Site kullanımı sırasında süpriz ödemelerle karşılaşmazsınız.

Başka bir deyişle Süper Kobi Web Sitesi satın alan müşterilerimizin kurumsal web sitesi ve mail yönetimi hizmeti komple bir çözüme kavuşmuş olmaktadır.

Süper Kobi Hazır Site fonksiyonel olmanın yanında oldukça ekonomik hazır web sitesi fiyatları ile satışa sunulmaktadır. Hatta özel web tasarımı ile kıyaslanamayacak kadar hızlı bir şekilde aktif hale getirilen hazır web sitesi özel tasarım web sitesinde olmayan satın almadan önce inceleme imkanı da sunmaktadır. Tüm fonksiyonları ile demo hazır site oluşturup tüm hazır site sistemini inceleyebilirsiniz. Süper Kobi Hazır Web Sitesi 10 Gün süresince ücretsiz olarak kullanılabilmektedir. 

Hazır web sitesi yönetim paneli ise kullanıcı dostu, modern ve sürükle bırak gibi teknolojik özelliklere sahiptir. Sınırsız sayıda web sayfası oluşturabileceğiniz, her türlü fotoğraf ve video galerisi oluşturup yayınlama imkanına sahip olacağınız kapsamlı bir sistemdir.

Hazır web sitesi fiyatlarını ve fonksiyonlarımızı inceleyerek sizde Süper Kobi Hazır Site Kullanmaya Başlayabilirsiniz.

Özellikle google arama motorunda hazır web sitesi indir, web sitesi örnekleri, ücretsiz hazır web sitesi gibi aramalarla uğraşmak yerine bir web sitesinden beklenen tüm ihtiyaçları bütün olarak uygun fiyata sağlayan Süper Kobi Hazır Web Sİtesi ile vakit kaybetmeden, verimli bir web sitesine sahip olabilirsiniz. 

Web sitesi indir şeklindeki aramalarla indirilen dosyaların güvenliğinden kimse emin olamaz bu tip riskleri almak yerine alan adı, hosting kurumsal mail adresi, değiştirilebilir ve özelleştirilebilir hazır tasarım seçenekleri ile Süper Kobi Hazır Web Sitesi Herkesin kullanımına uygundur. 

web sitesi fiyatları konusunda ise her zaman uygun kalmak amacı ile tüm geliştirmeler bile kullanılarına ücretsiz olarak sunulmaktadır. Hazır web sitesi tüm ihtiyaçları kapsayan hazır web sitesi paketi halinde sunulmaktadır. Böylelikle satın aldığınız site için kullanım sırasında süpriz ödemeler ile karşılaşmamanız sağlanmıştır. Hazır Web Sitesi Satın Almak için web sitesi fiyatlarını inceleyebilir ve detaylıca ne alacağınızı gördükten sonra web sitesini online olarak satın alıp hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Süper Kobi Hazır Site Sisteminde en sona sakladığımız belkide başka hiçbir sitede olmayan özellik ise 8 yabancı dilde yayın yapabileceğiniz, yabancı dil altyapısıdır.

--> -->