HABERLER & DUYURULAR

23/11/2019

Süper Kobi Hazır Site Altyapısı & SSL Sertifikası kullanımı

Süper Kobi Hazır Site sistemi ile birçok birbirinden farklı sektör ve ölçekteki firma beklentilerini karşılayan web sitesine kavuluyor.

Özellikle kolay kullanım ve web sitesini satın almadan önce kısıtlamasız olarak deneme imkanı veren hazır site sistemi olan Süper Kobi her geçen gün eklenen yeni firmalarına da kusursuz hizmet sunmaya devam ediyor.

 

Hazır Site ve SSL Kullanımı

 

Süper Kobi hazır site alt yapısı kullanıcılarına renkler, içerik özelleştirilebilmesi yanında özellikle de SEO uyumlu kodlama altyapısı ile hizmet vermektedir.

Süper Kobi hazır site sistemini dilerseniz SSL sertifikası da yüklenerek kullanılabilmektedir. Google web tarayıcısı chrome kullanılarak web sitesi ziyaret edildiğinde sol başta "Bu site güvenli değil " şeklinde bir uyarı görülmektedir. Bu uyarı SSL sertifikası yüklenmediği durumlarda görüntülenmektedir. Süper Kobi Hazır Site sistemi bu konuda da gereken çalışmayaı yaparak kullanıcılarının daha güvenilir bir şekilde web sitesi sahibi olmalarına imkan vermektedir. Http den sonra S harfinin de url de bulunması SSL sertifikasının yüklenmiş olduğunu ifade etmektedir.

Hazır Site oluşturmak ve uygun fiyata kurumsal web sitesi oluşturmak için tıklayın...

--> -->